Spustenie stránky

Vytvoril som stránku hlavne pre lepšiu komunikáciu s Vami, keďže veľa z Vás nemá, nepoužíva Facebook, Instagram, Google plus. Myslím si, že každý má prehliadač. Cez stránku mi môžete napísať, kontaktovať ma, . . . Facebook je podľa mňa mŕtvy. Na každú zmyslu plnú správu cez kontaktný formulár sa pokúsim odpovedať. Žiadnu mapu vytvoriť neplánujem. Po každom výlete sem pridám krátky článok kde som bol, čo som tam našiel. Sám som zvedavý, či má stránka vôbec zmysel.

10 komentářů: „Spustenie stránky

 1. Lukas says

  Nie. Takato stranka zmysrl nema. V porovnani s facebookom je to strata casu a penazi, najvacsie vynosy a najefektivnejsiu komunikaciu s publikom zabezpecuje dnes facebook. Preto mnohi kupuju len domeny, odkazujuce sa priamo na ich fb stranky.

  Reply
 2. Bery says

  Super stranka. Cekame vzdy na nove videa, s pritelkyni jsme videli vsechny, perfektni styl komentu. Privedl jsi nas na videa Vlka Sakiho dalsi skvele videa. Diky za urbex. Perfektni styl, pokracuj!!!!!!

  Reply
 3. Dušan Zdravecký says

  Dobre si to zmastil, vyzera to fajne. Progres je slusny, zachytil som ta davnejsie a ides riadne. Pred Gbelcami asi 500m po pravej strane v smere (Smer@) z Pribety je dajaka hruba stavba, nejaky slovensky Pablo Escobar. Trochu z ineho sudka asi, ale je to haluz.

  Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *